Vagheggi ir sinonīms profesionālai fitokosmētikai. Izvēlēties Vagheggi nozīmē uzticēties dabīgām aktīvajām sastāvdaļām un novatoriskiem, veiksmīgiem pētījumiem. Vagheggi tiek kontrolēta visu ražošanas ķēde, lai nodrošinātu, ka kosmētika ir dabiska un efektīva. Vagheggi apzīmē universālu skaistumu, cieņu un mīlestību pret dabu, kas spēj mums dot tik daudz, rezultātā mums ir tik daudz ko dot citiem.

Valeria Cavalcante - Vagheggi izpilddirektore

100% ITĀĻU 

Mēs uzraugām visu ražošanas ķēdi, sākot no formulēšanas līdz testēšanai, ražošanai un iepakošanai mūsu galvenajā mītnē Itālijā. Mēs to darām, jo uzņemamies pilnu atbildību par saviem produktiem un tas ir vienīgais veids, kā parūpēties par katru mazāko detaļu un niansi, nebeidzot radīt un ieviest jaunumus un uzlabojumus. Katra no mūsu formulām ir izgatavota no mērķtiecīgi izvēlētām sastāvdaļām, jo skaistums ir katras mūsu brīnišķīgākās un unikālākās īpašības meklēšana. Mēs lepojamies, ka esam Made in Italy: mūsu valsts radošuma, tās unikālās stila izjūtas un skaistuma talanta vēstneši. Vagheggi pārstāv visas šīs īpašības, un mūsdienās mūsu kosmētika ir iemīļota visā pasaulē. Mēs pārvērtām mūsu lepnumu savā valstī par atbildību un apņemšanos: mēs esam pasakaina valsts, un mūsu kosmētika ir viena no mūsu daudzajiem pasaulē atzītajiem brīnumiem.

GODĪGA TIRZNIECĪBA 

Mēs iegūstam izejvielas, ievērojot rūpīgu godīgas tirdzniecības politiku. Mēs sadarbojamies ar piegādātājiem, kuri ievēro vietējos un starptautiskos likumus un kuri par prioritāti piešķir darba iespējas dot savām vietējām kopienām, kā arī saglabā tradicionālās ražas novākšanas un pārstrādes metodes. Mēs arī piedalamies labdarības projektos sadarbībā ar bezpeļņas organizācijām, kas veltītas sieviešu iespēju atbalstam

DEKORATĪVĀS KOSMĒTIKAS PRODUKTU KONCEPTS

Savas kosmētikas radīšanā mēs iedvesmojāmies no trīs sievišķīga skaistuma ikonām: Lukrēcija, Greisa un Eva. Caur viņu dažādās personības izpausmēm, jutekliskumam, rotaļīgumam, elegancei un dabiskajam skaistumam. Mēs izceļam visas šķautnes, kas veido katru sievieti tik unikālu.

LUKRĒCIJA

Raksturo: 
Intrigas, aizraušanās, spēka spēles, skaistums.

GREISA
Raksturo: 
Pasaku iedvesmota 
burvība un valdzinājums.

EVA
Rakturo:
Dzīvīgums, sulīgums, 
plašums un mirdzums.

Pēc rūpīgas izpētes, Vagheggi tiek izmantotas tikai tās make-up izejvielas, kurām ir ļoti augsta efektivitāte un visprogresīvākais ražošanas process. 
Nodrošinot produktus izstrādātus atbilstoši drošības standartiem.
Piedāvājot produktu kvalitāti: intensīvas krāsas, precizitāte, unikālas tekstūras un noturīgs mirdzums.